Gina spodní prádlo

Značka Gina je dalším poměrně známým výrobcem spodního prádla. Základní kolekce spodního prádla Gina je vyrobena z bavlny. Nalezneme zde materiály Lycra, Tactel a Modal. Tento sortiment byl v poslední době rozšířen o tvorbu podprsenek, kalhotek a košilek. Značka také začal produkovat spodní prádlo pro muže. V této kategorii najdeme slipy a trenýrky, které jsou v nabídce ve všech velikostech a mnoha barevných odstínech.

Značka se zabývá také produkcí prádla bezešvého a funkčního. Funkční prádlo je v dnešní době velmi žádanou věcí, proto se k jeho výrobě obrací řada firem, které se o něj dříve nezajímaly. Funkční prádlo by se dalo definovat jako přechod od spodního prádla klasického ke sportovnímu spodnímu prádlu. Jedná se tedy o termoprádlo a fyziologické prádlo. Pro zimní období se jednoznačnš doporučuje oblečení z micropolyamidu. Letní měsíce jsou pro změnu v režii prádla z edice CoolMax. Do této kategorie nespadá pouze klasické spodní prdálo, ale také kalhotky bokové, francouzské, tanga, francouzská tanga, brazilky a mnoho dalších druhů.

V nabídce jsou i kalhotky se zvýšeným pasem, které mohou být zvyklé nosit starší generace. Zkrátka dobře značka Gina se snaží vyhovět celému spektru potencionálních zákazníků.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Značkové spodní prádlo a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.