Dívčí spodní prádlo

Dívčí spodní prádlo je nejvíce diskutovanou oblastní spodního prádla. Jednak mmůže nastat mnoho problémů při výběru takového prádla, ale také sami dívky se mohou stydět. Je sice pravda, že podle průzkumů se většina dospívajích děvčat těší na svoji první podprsenku, protože si myslí, že se budou více líbit chlapcům. Věc je taková, že chlapce v jejich věku to zatím zdaleka nezjímá, protože dospívají později a jejich hormony ještě nejsou v plné aktivitě. Starší část mužské populace se o tento problém také nazajímá, pokud nejsou postiženi duševní chorobou. Proto jediná podpora může přijít ze strany maminek, babiček a případně starších kamarádek.

Pro dívky je výběr první podprsenky velmi důležitým krokem. Měly by se seznámit se všemi nástrahami, se kterými se mohou při výberu setkat. Je proto velmi důležité sdělit jim, jak by měla vypadat správně natažená ramínka, také jak se vybírá velikost košíčku. Ta se počítá pomocí rozměru přes hrudník a přes prsa. Hodnoty se od sebe odečtou a následně se v tabulce vybere příslušná velikost, která se značí písmeny abecedy. Klasické velikosti jsou A až E.

Pokud je potřeba větších jedná se pouze o unikátní případy, kdy může být přitomna nějaká choroba. Proto se svým potomkům věnujte a pokud budou potřebovat nebo situace vyžadovat, pak jim poraďte.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Spodní prádlo pro ženy a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.