Dámské spodní prádlo

Dámské spodní prádlo je kapitolou sama pro sebe. Dámské spodní prádlo vyžaduje přesnost při vybírání, hlavně tedy podprsenky. Sortiment ženského spodního prádla je mnohem větší. Jednak ženy potřebují více dílů spodního prádla, ale také jsou vášnivými nakupujícími. Mnohdy si kupují nové kusy oblečení zcela zbytečně. Ale na druhou stranu, bez toho bychom se mužům třeba ani nelíbíly. Kategorie dámského spodního prádla sdružuje kalhotky, podprsenky, tanga, podvazky, košilky, francouzská tanga, noční košile a mnoho dalšího.

Na trhu se vyskytuje obrovské množství značek, které se zamšřují pouze na tvorbu dámského spodního prádla. Ženy mají možnost nakupovat spodní prádlo i na internetu, kde je nabídka pravděpodobně největší. Problém však může nastat v odhadutí správné velikosti spodního prádla. Největší důraz je kladen na správný výběr podprsenky. Musejí se dodžet jakési základní pravidla, která se týkají ramínek, košíčku a kostic.

Pokud je podprsenka špatně vybrána, mohou nastat situace, kdy prsa laicky řečeno vylézají ven. Mnohem horší komplikace jsou však zdravotní. Ženy, které mají velké poprsí musejí podprsenku velmi dobře vybrat, protože jinak mohuo vzniknout problémy se zády a krční páteří. Je potřeba, aby byla všechna váhy rovnoměrně rozložena. Dámské spodní prádlo se vyrábí i v podobě bezešvé, sporotovní a elastické. Existuje také spodní termoprádlo, které je vhodné do extrémně chladných oblastí nebo na výravy.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Spodní prádlo levně a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.