Chlapecké spodní prádlo

Chlapecké spodní prádlo sice není tak diskutováno jako dámské, přesto je neméně důležitým doplňkem života mužů. Jednak není chlapecká móda spodního prádla tak rozšířená a také neobsahuje tak velké množství modelů, které by si mohla pásnká klientela zakoupit. Pro ženy existuje mnohem pestřejší paleta produktů. Muží prakticky potřebují pouze spodní díl spodního prádla. U mnoha mužů se jedná o slipy. Slipy jsou však velmi diskutovaným tématem.

Jelikož podle lékařských studií, neprospívá prostředí s nedostatkem prostoru pro pánské pohlavní orgány. Z tohoho hlediska jsou mnohem více doporučovány trenýrky, které jsou volnější a také mnohem pohodlnější. Mnoho mladých chlapců, kteří v mládí nosili slipy, může mít trochu problémy s přechodem na trenýrky. Po krátké chvilce si na ně však tak zvyknout, že nebudou chtít nic jiného. Pokud se po několika letech musejí například nutně a na chvíli obléci do slipů, dělá jim to velké problémy. Volné trenýrky jsou mnohem lepší pro mladé chlapce, u kterých stále ještě probíhá vývoj pohlavních orgánů.

Cena trenýrek je sice vyšší než obyčejných slipů, přesto se jedná pouze o několik desítek korun. Cena průmerných značkových strenýrek Andria se pohybuje do tří set korun. Slipy se v dnešní době prodávají za cenu kolem sta korun.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Pánské spodní prádlo a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.