Dívčí spodní prádlo lambada

Dívčí lambady jsou v poslední době stále více oblíbeny. Pokud nevíte co si pod tímto termínem představit, vězte, že se jedná o podprsenku, která má prodloužení v dolní části. Je elastická a natahovací a hlavně je velmi pohodlná. Díky tomu se stala oblíbenou u mladých dívek. Lambady jsou vhodné pro dospívající dívky, kterým se vyvíjí prsa.

Vhodné jsou však i pro dívky, které majímenší prsa, protože dostatečně zpevňují horní partie. Pokud mají dívky větší poprsí, je vhodná klasická podprsenka. Pokud si budete vybírat Vaši první podprsenku a nevíte jak na to, zde najdete pár rad. Kostice v košíčcích musí lemovat prso od středu až po kraj. Končit by měla u loketní jamky a nikde by neměla tlačit. Nesmí odstávat tak, aby se pod ní vlezly prsty.

Velikost košíčků, může být také problémem. Změří se obvod pomocí metru a zaokrouhluje se dolů. Tedy ze 74 cm na 70 cm. Velikost se zjistí tak, že se odečte odvod hrudníku od obvodu přes prsa. Pokud Vám vyjde 12 až 14 ce, pak jde o košíček A, 14 až 16 je B, 16 až 18 je C.

Takto se analogicky postupuje až do velikosti košíčku E. Podprsenka by neměla na ramínkách viset, ale také se ramínka nesmějí zařezávat.

Komentáře jsou uzavřeny.